PROPAG STUDIO s.r.o., Kalnická 8, 934 01 Levice
mobil: +421 910 908 206, +421 903 447 453, email : obchod@propagstudio.sk
Reklamná agentúra
REKLAMNÁ  AGENTÚRA  PROPAG  STUDIO  s.r.o.  VÁS  VÍTA  NA  SVOJEJ  WEB  STRÁNKEÚvod pridaťAktuality spoločnosti Predstavujeme vám portfólio našich služiebPortfólio Ukážky našej práceGaléria Referencie spoločnosti Propag StudioReferencie Dokumenty na stiahnutieNa stiahnutie Pracujte v našom tíme a rozvíjajte svoju kariéru:Kariéra Kontakt
STE TU: Úvod

REKLAMNÁ AGENTÚRA PROPAG STUDIO s.r.o. VÁS VÍTA NA SVOJEJ WEB STRÁNKE

Propag studio s.r.o. vznikla v roku 1992 ako reklamná agentúra zameraná na klasickú výrobu a realizáciu reklamy.

Spoločnosť sa postupne špecializovala a tým aj diverzifikovala na trhu reklamy, zamerala sa na hlavné dve oblasti  - reklamná tvorba , dizajn, grafika a výroba reklamy.

Dnes je spoločnosť Propag studio vďaka vlastnej výrobe sebestačnou, samostatnou a dynamickou obchodno-reklamnou agentúrou, v ktorej však hlavnú úlohu zohráva kreativita, dizajn a samotná tvorba, popri úspešnom budovaní dobrých a stabilných obchodných vzťahov.

Pre nás – tvorcov – je vždy prvoradý klient a jeho individuálna požiadavka, ktorú sa snažíme spoločne vytvoriť, usmerniť a pozdvihnúť, taktiež  zrealizovať pomocou vlastných výrobných technológií, samozrejme v maximálnej harmónii s predstavou, grafickou tvorbou a produktom.

Budeme Vám vďační, ak sa stanete našim zadávateľom, klientom alebo priateľom, ktorý nás pri každodennej práci stále motivuje a povzbudzuje.

Tešíme sa na Vás!

Najväčší polep v Nitre
Najväčší polep v Nitre
Podsvietená reklama
Podsvietená reklama
Rezaná 3D reklama
Rezaná 3D reklama
Malé logo
Práve na stránke: 8
Spolu návštevníkov: 742930
Úvod Aktuality spoločnosti Portfólio Galéria Referencie Portfólio Na stiahnutie Kariéra Kontakt